KYÄNI​ PRODUKTY​

Produkty Kyäni spájajú to najlepšie z prírodných zložiek s najnovšími technológiami pre zaistenie vášho kompletného zdravia.

Spoločnosť Kyäni vyvinula svoje výživové produkty na podporu ľudského tela živinami, ktoré pravdepodone nezíska z modernej stravy. Vďaka širokému sortimentu produktov – od Kyäni Wellness Trojuholníka cez bielkovinové výživové doplnky až po nový inteligentný energetický shot a náhradu jedla – ponúka Kyäni jedinečné produkty, ktoré vám pomôžu cítiť sa najlepšie.

To najlepšie z vedy a prírody

TROJUHOLNÍK WELLNESS

Príbeh Trojuholníka Wellness začína divo rastúcou aljašskou čučoriedkou. Tento pozoruhodný plod je plný významných antioxidantov na prekonanie stresorov prostredia. V kombinácii s 19 ďalšími superpotravinami je charakteristickou zložkou produktu Kyäni Sunrise.

Trojuholník Wellness obsahuje aj Kyäni Sunset. Sunset je plný omega-3 mastných kyselín, pochádzajúcich z voľne žijúceho aljašského lososa a iných rýb ulovených vo voľnej prírode, ktoré pomáhajú podporovať telesné systémy.

Skutočným kľúčom k získaniu plnej hodnoty Trojuholníka Wellness je Kyäni Nitro. NITRO FX a NITRO XTREME obsahujú Kyäni patentované zloženie vrátane výťažkov z ovocia noni, ktoré je oceňované pre svoje prínosy už celé generácie. NITRO XTREME, ktorý je koncentrovanejšou zmesou z ovocnej šťavy noni a obsahuje niacín (vitamín B3), chróm a zinok, môže mať pozitívny efekt okrem iného na prietok krvi a imunitný systém. Je určený pre vás, či už ste športovec, obchodník, študent alebo zaneprázdnený rodič v najnáročnejších obdobiach vášho dňa.

VÝŽIVA

KOGNITÍVNA VÝŽIVA

Kyäni ON

Žijeme vo svete, kde sa tvrdá práca a drina obdivuje, dokonca chváli. Či už veziete deti na hodiny plávania, alebo investujete všetok svoj bdelý čas do budovania vlastného podniku, chápeme, ako môžete mať z neustáleho zhonu pocit únavy, vyčerpania a prázdnoty.

Zoznámte sa s Kyäni ON, inteligentnou energetickou dávkou, ktorá kombinuje silu prirodzene získaného kofeínu z guarany pre udržateľnú energiu s vlastnou zmesou komplexov vitamínu B, ktorá je určená na podporu sústredenia, pozornosti a jasnosti. S obsahom iba 2 gramov cukru a 21 kalórií môžete mať dobrý pocit z tejto inteligentnej energetickej dávky, ktorou začnete svoj deň, bude vás posilňovať pri vašich dôležitých úlohách alebo vám pomôže prekonať popoludňajšiu krízu.

leave-1

PROTEÍNOVÉ VÝŽIVOVÉ DOPLNKY

Proteín je jedným z najdôležitejších stavebných prvkov tela a starnutím sa ľahko stráviteľný proteín stáva stále dôležitejším pre udržanie si zdravej kondície. Nachádza sa v koži, vlasoch a kĺboch a podporuje zdravé kosti, ako aj zdravý rast svalov.

Kolagénový proteín má druhý väčší objem v našom tele po vode a je nevyhnutný pre naše kosti, šľachy, väzivo, tkanivo a kožu. Pre zachovanie dobrého zdravia a umožnenie zdravého starnutia je dôležité, aby ste našu stravu doplnili zdravými stráviteľnými proteínmi.

Výživové produkty HL5 a FIT 20 od Kyäni sú určené na poskytnutie nevyhnutných živín, ktoré chýbajú mnohým z nás, a pomáhajú vám viesť a užívať si aktívny, zdravý životný štýl, ktorý si zaslúžite!

FITNESS

KRÁSA

Kyäni Fleuresse

Naša pokožka obsahuje pozoruhodné kmeňové bunky, ktoré obnovujú poškodenia, ku ktorým každodenne dochádza. Na náš vzhľad vplývajú látky znečisťujúce životné prostredia, ako aj stresory, takže naša pokožka vyzerá matne a vráskavo. A starnutím tento regeneratívny proces oslabuje.

Kyäni Fleuresse podporuje schopnosť tela regenerovať pokožku, a tým udržiavať mladistvý vzhľad. Najdôležitejšou zložkou lieku Fleuresse sú extrakty kmeňových buniek zriedkavej odrody švajčiarskeho jablka, známych svojou dlhou životnosťou. V kombinácii s ďalšími pozoruhodnými ingredienciami, ktoré sa nachádzajú v Trojuholníku Wellness, Fleuresse hydratuje a vyživuje pokožku pre jasnejší, mladistvejší vzhľad.

POTATO PAK

Potato Pak bol navrhnutý Vedeckým poradným výborom spoločnosti Kyäni na poskytnutie základnej výživy ľuďom, ktorí si ju nedokážu zabezpečiť sami. Každá porcia Potato Pak-u je obohatená základnými vitamínmi a minerálmi, obsahuje viac než 10 gramov bielkovín a 34 gramov sacharidov a poskytuje život udržateľnú výživu ľuďom, ktorí nemajú prostriedky na to, aby sa sami uživili.

Či už ste obchodným partnerom Kyäni, alebo zákazníkom Kyäni, máte príležitosť zmeniť život ľudí, ktorí potrebujú jedlo, prístrešie a nádej. Môžete buď priamo darovať nadácii Caring Hands, alebo zakúpiť Potato Pak-y na distribúciu ľuďom a komunitám alebo spoločenstvám, ktoré potrebujú základnú výživu alebo pomoc pri zmierňovaní následkov katastrof. Kliknutím na prepojenie nižšie získate ďalšie informácie, môžete darovať alebo zakúpiť Potato Pak na distribúciu. Spoločnosť Kyäni a ľudia, ktorí dostanú vašu veľkorysosť, vám ďakujú.

ROZDÁVANIE